Terug naar Agenda

Nocturnes x D’Ieteren Gallery

  • Evenementen
  • Gratis
  • Lessen, stages en workshops
  • Toegankelijkheid
D’Ieteren Gallery bevindt zich in de Maliestraat in Elsene. Deze galerij vertelt de geschiedenis van D’Ieteren Groep sinds zijn oprichting en toont een honderdtal voertuigen, paardenkoetsen en auto’s met carrosserie, maar ook foto’s, voorwerpen en archiefdocumenten. Kom de collectie ontdekken aan de hand van verschillende thema’s. Elke 30 minuten start er een nieuwe rondleiding!

D’Ieteren Gallery bevindt zich in de Maliestraat in Elsene. Deze galerij vertelt de geschiedenis van D’Ieteren Groep sinds zijn oprichting en toont een honderdtal voertuigen, paardenkoetsen en auto’s met carrosserie, maar ook foto’s, voorwerpen en archiefdocumenten over de 7 functies die het bedrijf door de jaren heen heeft uitgeoefend.
In deze galerij, met meer dan 2000 m² ruimte en ingehuldigd in 2005, bewonder je een honderdtal voertuigen, waaronder paardenkoetsen en motorvoertuigen met carrosserieën van D’Ieteren, evenals exemplaren die de geschiedenis vertellen van de merken die de onderneming heeft verdeeld of nog steeds verdeelt. Tal van voorwerpen, foto’s en archiefdocumenten vormen het decor van deze unieke collectie en geeft een overzicht van de 220 jaar van de onderneming. 

Kom de collectie ontdekken aan de hand van verschillende thema’s: D’Ieteren autocarrosserieën, Studebaker, Volkswagen, Porsche, Auto Union- Audi. Elke 30 minuten start er een nieuwe rondleiding.